O flirt dance

Flirt dance

Nahlédněte do své ženskosti a užívejte si jí.

Videoklipy nebo koncerty současných hvězdných zpěvaček jako Beyonce, Shakira nebo Christina Aquilera nebo filmy Varieté, Show girls nebo Dokaž to! Nádhera pohledět. Každá z nás si někdy pomyslela, jak to ty holky dělají, že jsou tak sexy?
Krom toho, že za nimi stojí tým vizážistů, trenérů a choreografů, mají proti nám jednu obrovskou výhodu. Pochopily, že být sexy dneska letí a ví, jak na to.

Působit sexy znamená především věřit sama v sebe. Dávka zdravého sebevědomí v kombinaci s taneční průpravou a vybráním těch správných pohybů, udělá z každé z nás sexy ženu.
A o tom je flirt dance. Představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama.
Prakticky má výuka flirt dance tři části. První a také tou nejzákladnější je S Faktor. Nový tanečně posilovací a protahovací program, který k nám přichází z USA, kde je velmi populární. Ale pronikl již i do Evropy, kde mu propadly ženy v Anglii, Chorvatsku nebo například Polsku. V současné době ho začínají poznávat i ženy a dívky v České republice a nutno podotknout, že úspěšně.

S Faktor je inspirován několika směry. Části z jógy, baletu a pilates jsou aplikovány do prvků ze striptýzového tance a tance u tyče. A přiznejme si, která z nás si někdy nechtěla vyzkoušet striptýzový tanec nebo tanec u tyče? Ale pozor! Na hodinách S Faktoru, potažmo flirt dance po Vás nikdo nebude chtít odkládat části oděvu. Je důležité si uvědomit, že kvalitní striptýz je především tanec, který dokáže být velmi svůdný, ale přitom nemusí být nutně vulgární. V USA propadly S Faktoru i hvězdy jako Kate Hudson, Lindsay Lohan, Teri Hatcher (Lois Lane v seriálu Superman, Zoufalé manželky), Lisa Rinna (Melrose Place), Vivica A. Fox (Kill Bill), Tanya Newbould (X-Men) a další.

Ale S Faktor je jen základ. Další částí flirt dance jsou vybrané prvky z latinskoamerických, orientálních tanců, moderny nebo dokonce street dance. A to už se dostáváme k těm výše zmíněným pěveckým hvězdám. Snad všechny dnešní pěvecké superstar ženského pohlaví, které produkují taneční hudbu, na svých koncertech tančí velmi svůdné choreografie ve kterých se čím dál víc objevují figury na první pohled evokující choreografie flirt dance. Vzniká tak spojení, které rozvíjí ženskost, která se skrývá v každé z nás.
Tanec sám o sobě dokáže být velmi krásný a svůdný a nemusíte přitom být žádná superstar. Stačí si zvednout sebevědomí, naučit se ty správné prvky a užít si ho. Pak jistě budete hvězdou každé párty a s postupem času rozvinete své zdravé sebevědomí natolik, že zaujmete všude, kde se objevíte.

 Co si vzít s sebou na hodinu flirt dance:

Pohodlné oblečení, ale zároven něco v čem se samy cítíte sexy a krásně např. legíny, tričko a malou sukýnku :-).

Většinou se tancuje naboso, v ponožkách nebo můžou být i návleky na nohy. S sebou si vemte i nějaké pítí.