Kurzy a semináře

Orientální tance

Vyučuji ženy i dívky v mnoha městech naší republiky. A to nejenom orientální tance ve stylech Raks Sharki, disco oriental, španělsko-arabský mix, indicko-arabský mix, Bollywood, tanec s jedním i dvěma závoji, saidi, bubnová sola aj., ale i novinku ZUMBU (viz. níže) a Flirt Dance.

Nové kurzy pro začátečnice, UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA!!!

Na ukázkových hodinách, které jsou zdarma Vám povykládám o účincích břišního tance na tělesné a duševní zdraví, zodpovím Vaše otázky, vyzkoušíte si jak taková hodina výuky vypadá a samozřejmě Vám i zatancuji v kostýmu.

Na ukázkovou hodinu si vemte něco pohodlného na sebe. Stačí tričko, pohodlné kalhoty nebo sukni. Důležité je aby jste se cítily dobře. Přes boky může být uvázaný plážový nebo penízkový šátek, který při tanci velmi pomáhá svým zvoněním a cinkáním. Tyto penízkové či perličkové pásy a šátky si většinou tanečnice pořizují až později. Záleží na tom, jestli si tento tanec oblíbí a rozhodnou se, že jim tento pohyb vyhovuje. Na nohy doporučuji měkkou obuv nebo silnější ponožky.

Přihlášky se přijímací na základě telefonického hovoru nebo emailem.
K rezervaci místa v kurzu je potřeba celé Vaše jméno, mobilní telefonní číslo a email.

Celé kurzovné je potřeba uhradit na první lekci v hotovosti.
Zaplacením kurzovného se předem zajistí konání kurzu v jeho plné délce bez přerušování či vynechaných lekcí.
V případě nemoci lektorky, budete včas informovány smskou nebo emailem, a zameškané hodiny jsou nahrazeny v daném trimestru.

Kurzovné se nevrací. V případě neúčasti na kterémkoliv termínu ze zdravotních, pracovních nebo jiných důvodů nelze školné vrátit. Můžete za sebe pouze poslat náhradu.

Pokud zameškáte nějakou z Vašich již zaplacených hodin, můžete si ji nahradit v paralelním kurzu v rámci daného trimestru.

Minimální počet osob v kurzu je 10. Pokud takto není kurz naplněn a klientky trvají na otevření kurzu, je potřeba tuto částku za chybějící osoby doplatit.

Před zahájením dalšího trimestru se platí záloha kurzovného ve výši 300,-Kč, aby Vám bylo rezervováno místo v daném kurzu.

ROZPIS ORIENTÁLNÍCH KURZŮ

ROZPIS ZUMBY

Zumba

Možná si nejste jistí, co Vás na první Zumba hodině čeká, proto přináším pár tipů, jak se překonat a odkoulet se do tělocvičny s odhodláním.

 1. Nezapomeňte si ručník a pití! Pořádně se zapotíte 🙂
 2. Vezměte kamarádku, kamaráda, manžela, dceru, syna, babičku… Ve dvou se to lépe táhne!
 3. Prosím, choďte na lekce pokud možno včas. Přišli byste o zahřátí a také o počáteční rady a případné zodpovězení dotazů, které Vás zajímají.
 4. Hodina se skládá z cca 15 písniček. První 2-3 jsou na zahřátí, aby si naše tělo zvyklo na pohyb. Dál pokračujeme choreografiemi v latinsko-amerických rytmech (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, samba), které prokládáme např. i arabskýmí písněmi. Kroky se nevysvětlují, choreografie se skládá s pár základních variací, které si snadno zapamatujete – asi jako na aerobicu, ale není to taková nuda:) Na konci hodinu přijde na řadu zklidnění a protažení.
 5. Nemusíte se bát, že byste nestíhali! Opravdu nepotřebujete žádné taneční či fitness zkušenosti, uzpůsobíte si kroky tak, aby Vám vyhovovaly. Zumba si právě zakládá na tom, že je vhodná pro každého nehledě na pohlaví, pokročilost, věk, váhu…
 6. Je to ZÁBAVA! Tak přijďte a vyzkoušejte:)

ZUMBA statistika

Pokud by Vás zajímaly nejnovější Zumba statistiky přímo z floridské centrály, jsou zde:

 • Zumba se nyní vyučuje už ve 105 zemích
 • Zumba se stala součástí života už cca 7, 5 milionů studentů
 • Zumba je denně zmíněna v 1000 médiích!!!

Pro ty, kteří ještě Zumba hodinu neokusili, mám návod, jak má správná hodina vypadat:

 • Každý lektor musí mít licenci přímo od Zumba Fitness, LLC a být uveden na stránkách www.zumba.com, pokud ho tam nenajdete, vyučuje neoprávněně a nenabízí originální zumba program.
 • Zumba není taneční hodina! Je to tanec spojený se cvičením, v tom je její jedinečnost.
 • Lekce se skládá z cca 13-16 písniček, které musí být nejméně ze 70% latinsko-americké (merengue, chacha, salsa, reggaeton, bachata…atd).
 • Na začátku lekce je vždy warm up (zahřátí), pro rozhýbání těla.
 • Správný lektor s Vámi během lekce komunikuje, udržuje kontakt, všímá si Vás, usmívá se, dává non-verbální i verbální pokyny, rozhodně na Vás ale nekřičí jako na aerobicu – chceme přeci párty atmosféru!
 • Jednotlivé choreografie jsou jednoduché, nemusíte se bát, že nebudete stíhat.
 • Správná Zumba hodina je vhodná pro všechny a v žádném případě se nedělí na začátečníky či pokročilé; skladby na sebe plynně navazují a kroky se nevysvětlují, lektor může ukázat jednodušší i složitější varianty.
 • Důležitá je hudba! Každá choreografie má splňovat pravidla Zumba formule, tzn. podle hudby poznáte, jaký krok je na řadě (např. v refrénu salsa doprava, ve sloce salsa dopředu atd), tyto kroky se doplňují o různé fitness nebo prostorové variace a postupně přidáváme ruce.

 

Od 15.5.2010 jsem také oficiální instruktor Zumby Fitness Basic Steps Level 2.

Školení bylo úžasné, mám pro Vás spoustu novinek,které si hned v hodinách vyzkoušíme :o))).